ArsivPro Yazılım & Dijital Reklam

Deneyimli ve alanında uzman kadrosu, müşteri memnuniyeti odaklı ve yazılım ve dijital reklam sektöründe fark yaratan hizmet anlayışı ile 2019 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Arsivpro Yazılım & Dijital Reklam, Türkiye genelinde müşterilerine web ve mobil tabanlı yazılım hizmeti sunmaktadır.

Yazılım ve dijital reklam sektöründe yatırımlarına devam eden arsivpro, 2019 yılında Türkiye de açılan online satış ve pazarlama odaklı çalışma ile çok daha geniş kitlelere kaliteli ve bütüncül hizmet sunmayı hedeflemektedir. Arsivpro Yazılım & Dijital Reklam e-ticaret atılımıyla da platformdaki markaları ve kaliteli yazılım ürünlerini dünya pazarlarıyla ve milyonlarca yeni müşteri ile buluşturuyor.

Gelişen ve değişen yeni dünya düzenine göre sosyal platformlarda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş bilgileri takip edip yeniliklere öncülük etmeyi planlayan, diğer firmalar tarafından örnek alınan bir firma olmak yurt içinde tüm müşterilerimize en yüksek kalite de hizmet veren ve müşteri memnuniyetine önem veren e-ticaret zincirini müşterilerimiz faydasına geliştirmek.

Türkiyenin her yerinde müşteriye yüksek ve eşit kalitede web ve mobil tabanlı yazılım hizmeti sunmak. Yazılım ve dijital reklam sektöründe kampanyalar yaratarak hizmet etmek. Çalışanlarımızı sürekli kendini alanında geliştirmesi ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamak.

#

Müthiş Ekibimiz

# #
#

Ahmet Arşiv

Web Marketing
# #
#

Ali Karabay

Full Stack Developer